تاریخچه شیلنز

مجموعه شیلنز از سال 72 تاسیس شده است و در راستای خطوط طولی پلاستیک و با تکنولژی متخصصان همین مجموعه موفق به تولید بیش از 70 نوع محصول وارداتی با کیفت بالا شده است و حتی محصولات جدید را به ثبت اختراع نموده است . جناب پلویان مدیر عامل این مجموعه موفق به دریافت لوح تقدیر در سال های متوالی با عنوان واحد نمونه تولیدی از اتحادیه تولید کنندگان پلاستیک در مشهد شده اند.

ماموریت و چشم انداز

چشم انداز این مجموعه تولید با بهترین مواد اولیه و بالا ترین کیفیت محصول و همچنین این مجموعه با تولید محصولات خاص با تکنولوژی بالا جلوی واردات بی رویه محصولات خارجی رو بگیرد .

picsample

شعار شیلنز چیست؟

ایده شما را به بالاترین سطح کیفیت شکل میدهیم

دستاوردهای شیلنز

شیلنز به پشتوانه گروهی متخصص و با تجربه ، امروز سرفزار و محکم به سوی آینده قدم بر میدارد . آمارها و اعداد نیز گواه ادعای ما در کیفیت بی نظیر محصولاتمان می‌باشد

120
مشتری فعال
20
سال تجربه در زمینه پلاستیک
15
تنوع محصول
3
سال فروش اینترنتی

سوالات پرتکرار

در صورتیکه درباره محصولات و فعالیت های شیلنز ، سوالی دارید میتوانید از فرم صفحه تماس باما ، با ما مطرح کنید.

بیتشرین سوالات پرسیده شده در روبه رو گردآوری شده است. لطفا مطالعه نمایید

باتشکر

حداقل سفارش 200 کیلو گرم میباشد

انواع نمونه های طولی قابل تولید می‌باشد در صورت موجود نبودن نمونه در بازار ایران قالب اختصاصی برای شرکت سفارش دهنده طراحی و ساخته میشود .

بلی امکان ارسال به سراسر ایران فراهم می باشد.

با توجه به نوسان قیمت ها و تنوع در حجم سفارشات مشتریان ، امکان درج قیمت واحد برای هر محصول مقدور نمیباشد. شما می توانید با تماس با کارشناس فروش از قیمت روز اجناس مجموعه شیلنز مطلع شوید.