بسته

لوله لودن آبیاری قطره‌ای

لوله لودن آبیاری قطره‌ای

 

لوله لودن آبیاری قطره‌ای:

لوله لودن آبیاری قطره‌ای  از مواد پلی اتیلن خطی با چگالی کم (LLDPE) با کیفیت بالا و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش ساخته شده است، بسیار قوی است و قادر به مقاومت در برابر ضربه و آسیب های سوراخ شدن است. مقاومت بی نظیر در برابر مواد شیمیایی و کودهایی که معمولاً در محوطه سازی استفاده می شوند.لوله لودن با نام شیلنگ آبیاری قطره ای در بین کشاورزان معروف است.لوله پلی اتیلن نرم یا همان لوله لودن آبیاری قطره ای در سایزهای مخصوص و محدودی تولید می‌شوند. به طور کلی مصرف سایز های 16 و 20 میلیمتر (قطر) لوله لودن بیشتر از سایر سایزهای آن است که سایز 16 میلیمتر آن بیشترین کاربرد را در پروژه‌های آبیاری قطره‌ای دارد.این لوله به عنوان لوله لودن  آبیاری قطره‌ای کاربرد دارد . لوله LDPE به خاطر داشتن میزان انعطاف‌پذیری بالا، خصوصاً جهت اجرای طرح آبیاری قطره‌ای با آرایش دم خوکی متناسب است.

 

 

 

لوله لودن آبیاری قطره‌ایخواص لوله لودن

یکی از مهمترین خواصی که لوله لودن دارا می باشد، خاصیت مقاوم بودن آن در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید (UV) است. به دلیل این که لوله آبیاری قطره‌ای معمولاً بر روی زمین پهن می‌شود و در معرض مستقیم تابش آفتاب قرار دارند، این خاصیت بیشتر خودنمایی می کند. لوله‌های غیر استاندارد در مقابل اشعه خورشید دچار فرسودگی می شوند و به مرور زمان از بین می روند. به خاطر همین هنگام خرید دقت نمایید که لوله‌ای استاندارد و با کیفیت خریداری نمایید.معمولاً تولیدکنندگان معتبر لوله پلی‌اتیلن همراه محصول خود بیمه‌نامه ده ساله نیز ارائه می‌کنند.همچنین از دیگر مزایای لوله لودن می توان به نصب آسان و سریع اتصالات آن اشاره کرد. اتصالات آبیاری قطره‌ای نیز از نوع فشاری بوده و به راحتی داخل لوله لودن جا می‌خورد.لوله پلی اتیلن نرم در سایزهای مخصوص و محدودی تولید می‌شوند. به طور کلی مصرف سایز های 16 و 20 میلیمتر (قطر) لوله لودن بیشتر از سایر سایزهای آن است که سایز 16 میلیمتر آن بیشترین کاربرد را در پروژه‌های آبیاری قطره‌ای دارد.

در زیر به سوالات متداول در مورد لوله لودن آبیاری قطره ای پاسخ می دهیم:

کدام لوله برای آبیاری قطره ای بهتر است؟

لوله لودن آبیاری قطره ای از مواد پلی اتیلن خطی با چگالی کم (LLDPE) با کیفیت بالا و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش ساخته شده است، بسیار قوی است و قادر به مقاومت در برابر ضربه و آسیب های سوراخ شدن بیشتر است. مقاومت بی نظیر در برابر مواد شیمیایی و کودهایی که معمولاً در محوطه سازی استفاده می شوند.

از چه لوله ای برای آبیاری قطره ای استفاده کنم؟

لوله لودن آبیاری قطره ای ، پلی اتیلن است که اغلب “لوله پلی” نامیده می شود. لوله لودن آبیاری قطره ای استاندارد خط اصلی معمولاً ½ اینچ (0.600 اینچ ID x 0.700 OD) است.

کدام لوله پی وی سی برای آبیاری قطره ای بهتر است؟

لوله های پلی اتیلن (پلی اتیلن) برای لوله های فرعی/جانبی در سیستم آبیاری قطره ای یا میکرو بهترین هستند. این لوله ها به صورت اختصاصی تولید شده و دارای تثبیت UV می باشند. همچنین قادر به مقاومت در برابر اثرات نامطلوب محیطی است.

از چه لوله ای برای آبیاری قطره ای استفاده کنم؟

 لوله لودن آبیاری قطره ای که معمولاً برای سیستم های قطره ای استفاده می شود، پلی اتیلن است که اغلب “لوله پلی” نامیده می شود. لوله استاندارد خط اصلی معمولاً ½ اینچ (0.600 اینچ ID x 0.700 OD) است. از محصولات تجاری از فروشگاه های لوازم آبیاری استفاده کنید.

کدام لوله پی وی سی برای آبیاری قطره ای بهتر است؟

لوله های پلی اتیلن (پلی اتیلن) برای لوله های فرعی/جانبی در سیستم آبیاری قطره ای یا میکرو بهترین هستند. این لوله ها به صورت اختصاصی تولید شده و دارای تثبیت UV می باشند. همچنین قادر به مقاومت در برابر اثرات نامطلوب محیطی است

 

 

 

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

همین حالا تماس بگیرید